Dárková balení

Balíčky, kazety, koše, boxy.
Malé i velké dárky se zaručeným úspěchem.

Už víc než 20 let se věnujeme výrobě a prodeji dárkových košů, kazet, setů a balíčků. Pečlivě nasloucháme našim zákazníkům a podle jejich přání a zpětné vazby cizelujeme nabídku pro aktuální rok.

Díky tomu máme pro vás, pro Vaše kamarády, členy týmu, zaměstnance nebo obchodní partnery dárky, se kterými neuděláte chybu. Malé, střední, větší i velké sety dobrot potěší každého bez rozdílu věku. A hodí se pro všechny příležitosti: narozeniny, svatby, výročí, firemní akce, pozornost na konferenci, teambuildingu nebo vánoce.

Chci katalog dárkových balení
Mária Sokolová, specialistka na dárková balení, MADAMI

Dárkové balíčky

Menší, personalizované sety dobrot dle přání zákazníka. Jsou ideální pro malé i velké oslavy, jako dárek pro vaše blízké, členy týmu, zaměstnance nebo obchodní partnery.

Dárkové balíčky

Dárkové kazety a sety

Elegantní balení s prémiovými produkty, které oslní svým vzhledem i obsahem. Často je objednáváte pro slavnostnější příležitosti, oblíbené jsou i jako vánoční dárek.

Dárkové kazety a sety

Dárkové koše

Ty naše jsou plné delikates a vybraných lahůdek, které jsme pečlivě vybrali, otestovali a sestavili. Skvělé jsou pro důležité oslavy, akce, svatby, kulatá výročí a nebo jako dárek pro VIP hosta.

Dárkové koše

Kolik dárků potřebujete?

Kolik dárků potřebujete?

Jednotlivé kusy dárkových balíčků můžete pohodlně nakoupit v eshopu.

Více obdarovaných? Zavolejte nám nebo si napište o aktuální katalog.

Naše standardy:

  • Široká nabídka dárkových baleníVyžádejte si náš katalog dárkových balíčků a prohlédněte si ho v klidu, u kávy nebo čaje. U každého balení uvádíme složení a velikost zařazených produktů.
  • Konzultace je samozřejmostíPokud si nevyberete z nabídky připravených balíčků, sestavíme Vám dárkové balení na míru, přesně podle vašich specifických požadavků.
  • Nekompromisní kvalitaNaše dárková balení jsou jiná než ta, která najdete v obchodech. Dlouho a pečlivě vybíráme produkty, které do dárků zařadíme. Trváme na maximální kvalitě. Balíme s láskou a péčí.
  • Důraz na zabaleníBranding je samozřejmostí, stejně jako preciznost zabalení a kvalita obalu. Všechny obaly jsou vybírány s ohledem na životní prostředí.
  • Dodávka načasNemusíte balíčky skladovat dlouho předem, abyste měli jistotu, že se všechno stihne. Co slíbíme, to dodržíme. Výročí nepočká a obdarovaný dárek neocení o den nebo dva později.
  • Stoprocentní spolehlivostŽádné starosti. Žádné výmluvy nebo vysvětlování, proč zrovna dnes něco nejde, nebo to jde, ale později. Vy objednáte, my v termínu a domluveném rozsahu dodáme.
  • Počítáme se změnamiS dvacetiletou zkušeností s prodejem dárkových balíčků už dobře víme, že ke změnám dochází skoro vždycky. Počítáme s nimi a budeme se maximálně snažit vám vyjít vstříc.

Těšíme se na spolupráci s Vámi
Mária Sokolová
Vedoucí divize dárkových košů, MADAMI
Tel: +420 776 003 099
Email: maria.sokolova@madami.cz

Katalog dárkových balení si můžete vyžádat pomocí formuláře níže.