MADAMI Dašice

MADAMI. OVOCE V LAHVI.

Vyrábíme v Dašicích.
Chutná celé Evropě.

MADAMI je českým inovátorem, vývojářem a výrobcem prémiových produktů z ovoce. Pro evropský gastronomický trh jsme vytvořili novou kategorii ovocných nápojů.

V krásném, funkčním a plně recyklovatelném obalu dodáváme zákazníkům velké kusy ovoce, upravené pro pohodlnou přípravu limonád, čajů, punče nebo palačinek.

Ačkoliv jsme primárně dodavatelem prémiových nápojových ovocných produktů pro restaurace a hotely, vyvinuli jsme i produktová balení pro domácí spotřebu, která mohou zákazníci nakoupit prostřednictvím našeho eshopu nebo ve vybraných prodejnách v různých regionech.

Za úspěchem značky stojí nejenom nápad, ale především vytrvalost a neústupnost při cestě za dokonalým produktem.

Původně malý tým s lokální výrobou se za dobu svého působení na českém a posléze i evropském trhu významně rozrostl. Zakladatelé firmy, Vladimír Erben a Dušan Erben se nadále osobně podílejí na vývoji nových produktů, výběru vstupních surovin a spolupráci s velkými odběrateli.

Udržitelnost výroby, ohled na místní krajinu a spolupráce s místními dodavateli pro nás není fráze, ale samozřejmost každodenního provozu. Trvale si zakládáme na ruční výrobě, kvalitě vstupních surovin, precizní výstupní kontrole a transparentní komunikaci.


Milujeme svou práci, naše výrobky. Jsme upřímně nadšení z každého nového zákazníka, který objeví naše chuťové trháky.

 

Vedení společnosti

Vladimír Erben

Vladimír Erben

jednatel

Dušan Erben

Dušan Erben

jednatel

David Nunvář

David Nunvář

obchodní ředitel CZ & SK

Renata Kopečná

Renáta Kopečná

marketing

Šárka Erbenová

Šárka Erbenová

personaliska

Lucie Šolcová

Lucie Šolcová

asistentka vedení

Madami Dašická

Madam Dašická

virtuální týmová asistentka