Velkoobchod

David Nunvář, obchodní ředitel MADAMIHotely, restaurace, kavárny: jsme tu pro vás!

Vysoká marže. Fantastická chuť. Kvalita bez kompromisů. Bezpracná příprava. Žádný nepořádek. Vydrží déle než skutečné ovoce. Recyklace obalů je samozřejmostí. 

Ovoce v lahvi není sirup.

Dodáváme plnohodnotný ovocný koncentrát se spoustou dužiny, který si zachovává přírodní vitamíny a antioxidanty. Na 1 kg koncentrátu spotřebujeme až 6,1 kg ovoce. Vyrábíme neotřelé chuťové kombinace, které překvapí a nadchnou všechny typy zákazníků bez rozdílu věku. Dospělým chutnají i s kapkou alkoholu. 

Ukázaná platí!
  • Náš obchodní zástupce přijede se vzorky produktů. Na místě ochutnáte - vy vaši zaměstnanci, vaši hosté.
  • Ukážeme Vám rychlou, minimálně pracnou přípravu nápojů tak, abyste vytěžili všechny výhody přípravy domácích luxusních ovocných limonád. Naše Ovoce v lahvi je JINÉ. 
  • Vzorky jsou u nás samozřejmostí. 
  • Nabízíme profesionální podporu prodeje přesně na míru specifickému prostředí Vašeho podniku.
  • Doobjednávky jsou rychlé, efektivní. Logistika je připravena tak, abyste nemuseli mít velké zásoby a zároveň jste dlouho nečekali na dodávky. Víme, že spotřebu nápojových koncentrátů v gastronomických provozech nejde plánovat na sto procent. Počítáme s tím.
  • Spolupráce s hotely. Poděkování za recenzi? Nápoje do minibaru? Rádi Vám dodáme jednoporce nápojových koncetrátů, včetně brandingu.


Nabízíme různé druhy spolupráce

Velkoobchodní prodej

Potřebujete větší množství našich ovocných dobrot pro svůj obchod, obchůdek, firemní akci, veletrh, festival? Ozvěte se, rádi Vám připravíme nabídku na míru a pokud budete mít zájem, nabídneme vám i své zkušenosti a podporu tak, aby to dopadlo na jedničku.

Obchodní zastoupení v Čechách

Stále hledáme obchodní zástupce / influencery, kteří nám pomohou představit naše produkty ve "svých" komunitách / spoluautory chystané Kuchařky MADAMI / další lidi, kteří nám pomohou růst na trhu potravin, které jsou výtečné a zároveň vhodné pro zdravý styl života. Jsme otevřeni Vašim nápadům a energii. 

Obchodní zastoupení v zahraničí

Jsme otevřeni spolupráci na úrovni obchodního zastoupení v dalších evropských zemích. Potřebné materiály včetně lokalizovaného eshopu můžeme dát k dispozici řádově ve dnech. Výrobní kapacity lze navýšit dle potřeb. Očekáváme energickou spolupráci s výbornou znalostí daného trhu, tah na branku a maximální míru zodpovědnosti za výsledky. 

Affiliate 

Jsme připraveni na spolupráci formou obchodního zastoupení v jednotlivých krajích, oblastech, oborech. Ozvěte se nám a domluvíme vhodnou podporu Vašemu projektu.

Privátní značky

Chcete naše produkty prodávat pod svou značkou? Chcete vyvinout zvláštní chuťovou kombinaci jen pro váš provoz? Je libo keto marmelády, výrobky zcela bez sladidel nebo jiné produkty z ovoce? Rádi Vám vyjdeme vstříc, nabídneme zkušenosti a doporučení. 


Těšíme se na spolupráci s Vámi
David Nunvář, obchodní ředitel MADAMI
Tel: +420 608 373 520
email: madami@madami.cz

Pokud vyplníte formulář poptávky, ozveme se vám obratem zpět.